Team

Alex Blei

Directeur

Aanwezig op: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.

a.blei@aves.nl of 0527-612261

Marieke van der Ven

Leerkracht groep 1-2

Aanwezig op: maandag, dinsdag en woensdag

m.vanderven@aves.nl  of 0527-612261

Moniek de Boer

Leerkracht groep 1-2

Aanwezig op: maandag, dinsdag, woensdag,

m.deboer@aves.nl   of 0527-612261

Lina al Houmadi

Onderwijs assistent groep 1-2

Aanwezig: maandag tot en met vrijdag

li.alhoumadi@aves.nl  of 0527-612261

Monique Jager

Leerkracht groep 3-4

Aanwezig op: maandag en dinsdag

m.jager@aves.nl  of 0527-612261

Janine Selvius

Leerkracht groep 3-4

Aanwezig op: woensdag, donderdag en vrijdag

j.selvius@aves.nl  of 0527-612261

Diana Boltjes

Leerkracht groep 5-6

Aanwezig op: woensdag, donderdag en vrijdag

d.boltjes@aves.nl  of 0527-612261

Moniek de Boer

Leerkracht groep 5/6

Aanwezig op: maandag en dinsdag

m.deboer@aves.nl  of 0527-612261

Martijn Rooks

Leerkracht groep 7-8

Aanwezig op: maandag t/m donderdag

m.rooks@aves.nl  of 0527-612261

Corine Spans

Leerkracht groep 7-8

Aanwezig: vrijdag

c.spans@aves.nl  of 0527612261

Jeannette Nijhuis

RT (aan kinderen) en Nederlandse les (aan ouders)

Aanwezig op: maandagmorgen, dinsdag, woensdag en donderdagmorgen

j.nijhuis@aves.nl  of 0527-612261

Danielle Honhoff

Intern Begeleider

Aanwezig op: maandag en dinsdag

d.honhoff@aves.nl  of 0527-612261

Yvonne Slump

Vakleerkracht lichamelijke opvoeding

Aanwezig: donderdagmiddag en vrijdagochtend

y.slump@aves.nl  of 0527-612261

Assia Bachiri

Leerkracht Islamitisch Vormings Onderwijs

aanwezig op: donderdagmiddag